Myszkotki

Myszkotki

Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 1

Jako mała dziewczynka zawsze bardzo czekałam na Dzień Dziecka, bo wiedziałam, że rodzice zaplanowali jakieś atrakcje. To były zawsze cudowne chwile, pełne niezapomnianych wrażeń. Jasne, że czasem pogoda pokrzyżowała nam plany, ale wtedy spędzaliśmy ten czas razem w domu.

Te wspomnienia są dla mnie bardzo cenne. Pielęgnuję je w sobie i staram się zadbać, aby moje dzieci też miały co wspominać.

Dlatego podzielę się z Tobą moimi pomysłami na miłe spędzenie czasu z przedszkolakiem.

  1. Wspólne śniadanie.

Nie ma to, jak dobrze zacząć dzień! Wtedy żadna pogoda nam nie straszna. A dobry początek dnia, to dobre śniadanie! Zróbcie je wspólnie z dziećmi! Wystarczy uruchomić wyobraźnię. Zerknij na zdjęcia, niech Cię zainspirują!

Możesz także zrobić:

  • myszki (jajko na twardo przekrój wzdłuż na pół, dodaj uszy z plasterków rzodkiewek, oczka i nosek z ziarenek pieprzu, ogonek z papryki)
  • muchomorki (jajko na twardo przekrój w poprzek na pół i ułóż na nim „piętkę” pomidora; zrób majonezem kropeczki a talerzyk udekoruj szczypiorkiem)
  • śmieszne mordki na tostach lub naleśnikach
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 1 1 - Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka,dzień dziecka,zabawy z 3 latkiem,zabawy z maluchem,śniadanie z maluchem,wesołe kanapki,zwierzątka z jajek na twardo,pomysły na dzień dziecka,buźki na kanapkach,kreatywnie z dzieckiem
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 1 5 - Myszkotki
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 1 3 - Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka,dzień dziecka,zabawy z 3 latkiem,zabawy z maluchem,śniadanie z maluchem,wesołe kanapki,zwierzątka z jajek na twardo,pomysły na dzień dziecka,buźki na kanapkach,kreatywnie z dzieckiem
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 1 6 - Myszkotki
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 1
Przewiń na górę