Myszkotki

Myszkotki

Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 4

Przybornik na kredki

Potrzebna będzie puszka po kukurydzy lub groszku. Umyj ją i dokładnie zabezpiecz ostre krawędzie (możesz je przygiąć kombinerkami), aby dziecko się nie pokaleczyło.

Przyda się też klej oraz sznurek, grubsze włóczki (najlepiej różnokolorowe) lub po prostu papier kolorowy. Smarujemy puszkę klejem, a następnie okręcamy ją dookoła kolorowymi włóczkami: im bardziej kolorowe, tym weselej! Pamiętajcie, aby robić to bardzo dokładnie: nitka tuż przy nitce, aby nie było pustej przestrzeni. Tak samo można okleić puszkę paskami papieru kolorowego. I gotowe!

Jeśli wybraliście farby akrylowe, po prostu pomalujcie puszkę na wybrany kolor. Koniecznie dodajcie szlaczki, kwiatki, a może pierwszą literę imienia dziecka?

Puszki można wykorzystać na różne sposoby: nadadzą się nawet do posadzenia pietruszki czy małego kwiatka.

PS. Jeśli wrzucane do przybornika kredki powodują za duży hałas, włóż do środka złożoną chusteczkę higieniczną lub kawałek ręcznika papierowego.

Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 4 1 - Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka,pomysł na dzień dziecka,zabawy z maluchem,plastyka z maluchem,kreatywnie w domu prace plastyczne,pojemnik na kredki,piórnik na biurko,przybornik
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 4 3 - Myszkotki
Pomysły na miłe spędzenie Dnia Dziecka cz. 4
Przewiń na górę